Refrigeration Engineering and Technology

ISSN-print:0453-8307
ISSN-online:2409-6792
ISO:26324:2012

Індексування

Dimensions



Науковий ландшафт значно змінився протягом останніх 10 років за допомогою нових технологій, більшої кількості даних та все більш різноманітних наукових систем. Digital Science представив сучасну систему досліджень, де дані демократизуються, і механізми, за допомогою яких ми вимірюємо результати досліджень, розширилися.

На відміну від існуючих інструментів, Dimensions об'єднує різні джерела даних, пов'язані з дослідженнями (на даний момент понад 128 мільйонів записів), які доступними для спільноти. Крім глибокої індексації, команда Dimensions інвестує в збільшення існуючих даних для збільшення можливостей пошуку та визначення зв'язків між суміжними елементами (на даний момент понад 4 мільярда з'єднань). Dimensions надає механізм пошуку даних з контекстом та перспективою.

Scilit

Ця база даних наукових робіт розроблена та підтримується видавцем відкритого доступу MDPI.
Scilit - це безкоштовна база даних для вчених, яка використовує новий метод для збору даних та індексації наукового матеріалу. Сканери щодня отримують останні дані з CrossRef та PubMed, що дозволяє швидко додавати недавно опубліковані статті до Scilit.

DORA

Кінцевою метою DORA є не накопичення підписів, а сприяння реальним змінам у оцінці досліджень. Одним з ключів до цього є розробка надійних і ефективних у часі способів оцінки досліджень і дослідників, які не покладаються на фактори впливу журналу. Ми прагнемо збирати та ділитися ресурсами, які дозволять окремим особам та організаціям впроваджувати нову політику.

Бібліометрика української науки

Система "Бібліометрика української науки" призначена для надання суспільству цілісної картини стану вітчизняного наукового середовища. http://www.nbuviap.gov.ua . Система — це: реєстр вчених і наукових колективів України, які представили в мережі Інтернет свої бібліометричні профілі; інструментарій аналітичної обробки бібліометричних даних для розкриття галузевої, відомчої та регіональної структури науки; джерельна бібліометрична база для експертного оцінювання результативності дослідницької діяльності; національна складова проекту Ranking of Scientists (Cybermetrics Lab).

Google Scholar

Google Scholar - є вільнодоступним веб-пошукачем, який індексує повнотекстові роботи або метаданні наукової літератури через масив видавничих форматів та напрямків. Індекс Google Scholar включає в себе більшість рецензованих онлайн журналів Європи та найбільших наукових видавництв Америки, плюс наукові книги й інші не рецензованих журналах.

AGRIS (2017)

AGRIS (Agricultural Research Information System) - Міжнародна інформаційна система сільського господарства та суміжних галузей промисловості - створена в 1974 році. Ресурс проекту є частиною FAO (Food and Agriculture Organization of the United Nations ) доступ за посланням http://agris.fao.org/.

Реферативна база даних AGRIS містить інформацію з усіх питань сільського господарства та суміжних з сільськими господарствами галузей, таких як біотехнологія, захист рослин, ветеринарія, сільськогосподарське обладнання та техніка, токсикологія, лісне господарство, водне господарство, аквакультура та рибне господарство, технологія виробництва продуктів харчування, харчування людина, природні ресурси, освіта, право і т.і. Реферативна база даних AGRIS включає інформацію про книги, монографії, статті з періодичних видань та збірників. Особое місце займають науково-технічні проекти, звіти, дисертації, матеріали конференцій, не публікуються в широкому друку.

EBSCOhost (З листопада 2014)

EBSCOhost агрегатор повнотекстових видань. Включає в себе 375 повнотекстових баз даних і більш 350000 електронних книг.

Bielefeld Academic Search Engine (З 26 грудня 2015)

Bielefeld Academic Search Engine (BASE) - пошукова служба (Німеччина), яка є одним з потужних постачальників актуальних даних про наукові публікації європейських учених.

DOAJ (з 26 грудня 2014)

Журнал індексується в Directory of Open Access Journals

WorldCat

WorldCat - найбільша в світі бібліографічна база даних, яка налічує понад 240 млн записів про всі види творів на 470 мовах світу. База створюється спільними зусиллями більш ніж 72 тис. бібліотек з 170 країн світу в рамках організації Online Computer Library Center.